Tottenham - Nottingham Forest, wynik spotkania: 3-1

Wczoraj, 7 kwietnia 2024 roku o godzinie 17:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Tottenham i Nottingham Forest, w ramach 32. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy, choć na przerwę obie drużyny schodziły z remisem 1-1.

Relacja z meczu Tottenham vs Nottingham Forest

Wczorajszy wieczór na Tottenham Hotspur Stadium obfitował w emocje, gdyż miejscowy Tottenham podejmował drużynę Nottingham Forest w ramach 32. kolejki Premier League.

Mecz rozpoczął się o godzinie 17:00, a sędzią głównym spotkania był Simon Hooper z Anglii.

Pierwsza połowa nie zawiódł oczekiwań kibiców. Już w 15. minucie gola dla gospodarzy strzelił Murillo, dając Tottenhamowi prowadzenie 1-0. Jednak niecałe 15 minut później C. Wood wyrównał dla Nottingham Forest po asyście A. Elangi, ustalając wynik do przerwy na 1-1.

Po przerwie obie drużyny walczyły o kontrolę nad meczem, a to Tottenham wyszedł zwycięsko. W 52. minucie M. van de Ven ustawił wynik na 2-1 po strzale Son Heung-Mina. Radość kibiców Spursów dopełnił Pedro Porro, który zdobył trzecią bramkę dla gospodarzy w 58. minucie, asystującemu R. Bentancurowi.

Ostrzyżeni zawodnicy z obu drużyn dostali też kartki. W drużynie gospodarzy Timo Werner został ukarany żółtą kartką w 25. minucie, a Rodrigo Bentancur dołączył do niego w 60. minucie. Natomiast w drużynie gości żółte kartki otrzymali Ryan Yates (14'), Morgan Gibbs-White (56'), Neco Williams (71') oraz Danilo (78').

Na czerwone kartki nie było miejsca w tym meczu, ale emocje sięgnęły zenitu na trybunach i boisku.

Po ostatecznym gwizdku sędziego wynik spotkania brzmiał 3-1 na korzyść Tottenhamu, co cieszyło miejscowych kibiców, ale pozostawiało gości z Nottingham Forest z goryczą porażki.

Kolejne wyzwania czekają obie drużyny. Tottenham zmierzy się z Newcastle, Manchester City i Arsenal, natomiast Nottingham Forest podejmie Wolves, Everton i ponownie Manchester City. Emocje i piłkarskie starcia w Premier League trwają dalej!