Spotkanie Nottingham Forest kontra West Ham, wynik końcowy 2-0

W ostatnim starciu Premier League na The City Ground drużyna Nottingham Forest pokonała West Ham 2-0. Mecz rozegrany w dniu 17 lutego o godzinie 15:00 czasu lokalnego zakończył się jednoznacznym zwycięstwem gospodarzy, którzy od samego początku narzucili swój rytm. Oto sprawozdanie z emocjonującego spotkania, które miało miejsce kilka dni temu.

Relacja z meczu Nottingham Forest - West Ham: 2-0

W meczu pomiędzy Nottingham Forest a West Ham, który odbył się na The City Ground, kibice zgromadzeni na trybunach mogli być świadkami emocjonującej rywalizacji w ramach 25. kolejki Premier League.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, z obiema drużynami starającymi się narzucić swój styl gry. Już w 8. minucie pierwszą żółtą kartkę obejrzał zawodnik West Ham, Mohammed Kudus, co świadczyło o zaostrzonej rywalizacji na boisku. Niebawem odpowiedzieli gospodarze - Morgan Gibbs-White został ukarany kartką w 9. minucie.

Mimo wzrastającego napięcia na boisku, to Nottingham Forest jako pierwsi wpisali się na listę strzelców. W 45. minucie to Taiwo Awoniyi zdobył bramkę na wagę prowadzenia dla gospodarzy, asystującemu Nicolásowi Domínguezowi. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla drużyny grającej na własnym stadionie.

Druga połowa to kontynuacja intensywnej walki o kontrolę nad meczem. Obie drużyny starały się zmienić wynik na swoją korzyść, co skutkowało kolejnymi kartkami. W 57. minucie Kart Zouma oraz później Vladimír Coufal otrzymali kartki, a w 60. minucie Neco Williams dołączył do swoich kolegów z Nottingham Forest.

Rzutem na taśmę, w 71. minucie Kalvin Phillips z West Ham został ukarany czerwoną kartką, pozostawiając gości w dziesiątkę na boisku. Sytuację tę wykorzystali gospodarze, gdy w doliczonym czasie gry, w 90. minucie Callum Hudson-Odoi podwyższył prowadzenie dla Nottingham Forest na 2-0, asystując przy tej bramce Anthony'emu Elandze.

Po ostatnim gwizdku sędziego Thomasa Bramalla, kibice na The City Ground świętowali zwycięstwo swojej drużyny. Nottingham Forest pokonało West Ham 2-0, zdobywając cenne trzy punkty w walce o pozycję w tabeli Premier League.

Kolejne mecze zapowiadają się równie emocjonująco dla obu drużyn. Nottingham Forest zmierzy się z Aston Villą, Manchesterem United oraz Liverpoolem, podczas gdy West Ham zmierzy się z Brentford, Evertonem oraz Burnley. Czy ta wygrana pozwoli gospodarzom na kontynuację dobrej passy? Czas pokaże.